Školský poriadok 2010 Štatút rady školy Súčasnosť Medzinárodné projekty História 60 rokov školy Zákony a vyhlášky

Súčasnosť:

SOŠ disponuje novou budovou na ulici Vinohradníckej č.8, v ktorej je pre účely teoretického vyučovania vytvorených 13 stálych a 7 špeciálnych učební (2 počítačové učebne, učebňa fyziky a chémie, učebňa písania na stroji, učebňa anglického a nemeckého jazyka). Škola disponuje s dvoma telocvičňami

Pre potreby odborného výcviku sa využívajú vlastné dielne, kde je 6 učební, novovybudovaný skleník, a pozemok pre účely odboru záhradník a viazač - aranžér kvetín. Odborný výcvik sa vyučuje aj na zmluvných podnikoch v PD - Horná Nitra Nedožery – Brezany, Centrum rozvoja záhradníctva Kúty - Prievidza, Vjarspol Nitrianske Pravno, Mäsiarstvo u Borku v Necpaloch, COOP Jednota Prievidza, v OD Tesco a v OD Kaufland Prievidza.

Viď foto

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Napísali o nás

V týždenníku My hornonitrianske noviny číslo 48 bola celá jedna strana venovaná našej škole. V hlavnom článku "Vrátiť remeslám ich starý punc"  pán riaditeľ  Mgr. Ján Hruška stručne zhodnotil súčasnosť našej školy a vysvetlil jej smerovanie do budúcnosti. V článku "Nestarnúca šestdesiatníčka" je stručne popísaný vývoj našej školy od jej založenia až po súčasnosť.. Naša škola venuje veľkú pozornosť projektom a im je venovaný článok "Pripravujú vzdelávacie projekty". Osobitný článok bol venovaný nášmu dňu otvorených dverí, ktorý mal titulok "Vítali ich čarodejnice, nesklamala prezentácia odborov".  Všetky tieto články Vám v zoskenovanej podobe ponúkame.

Viď foto

V týždenníku Prievidzsko č.7/2009 zo dňa 13.02.2009 je uverejnený článok o oslavách 60. výročia školy, ktoré sa konali dňa 17.12.2008 v Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi a v priestoroch školy.